Piękne włosy według Kardashianek. Kosmetyki Black Seed Oil od Kardashian Beauty.

Zastanawiasz się, jak mieć piękne włosy? A do tego chcesz używać najlepszych kosmetyków? Wypróbuj serię Black Sedd Oil od Kardashian Beauty. W jej skład wchodzą: odżywka, maseczka, mgiełka i serum do włosów. Wypróbuj je koniecznie.

Odżywka z linii Black Seed Oil ma działanie odbudowujące i nawilżające. Polecana jest do pielęgnacji włosów uszkodzonych i wysuszonych. Kosmetyk od Kardashian Beauty odżywia, wzmacnia i chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Dzięki niemu pasemka pięknie lśnią, łatwo jest je rozczesać i wymodelować. Jak stosować odżywkę Black Seed Oil? Nałóż ją po umyciu na wilgotne włosy. Po upływie kilku minut spłukaj wodą. Produkt zawiera między witaminy A i E.

Maseczka na włosy Hydration Mask od Kardashian Beauty zapewnia nawilżenie i regenerację zniszczonym pasemkom. Dzięki niej układanie fryzury stanie się o wiele łatwiejsze i szybsze. Produkt zawiera olej z czarnuszki siewnej, który ma właściwości kondycjonujące i nabłyszczające. Maseczkę nakłada się od połowy pasemek. Po upływie około 10 minut spłukuje się, a włosy pozostawia do wyschnięcia. Witaminy i inne składniki naturalne dogłębnie dbają o pasemka.

Mgiełka do włosów Seed Oil Leave-in ma działanie termoochronne. Zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez urządzenia fryzjerskie. Zapewnia im lekkość, elastyczność i wygładzenie. Mgiełką spryskaj włosy od połowy; nie spłukuj ich. Pasemka wysusz i wymodeluj tak, jak robisz to zazwyczaj. Produkt zawiera olejek z czarnuszki, olej jojoba, keratynę oraz witaminy A i E.

Serum od Kardashian Beauty dzięki olejkowi z czarnuszki regeneruje i wzmacnia włosy. Zapobiega wysuszeniu, łamaniu i wypadaniu, a do tego opóźnia procesy starzeniowe. Serum Intensive Treatment nakłada się na czyste i wilgotne pasemka. Równie dobrze produkt można wmasować we włosy, założyć foliowy czepek i ręcznik. Po upływie około 30 minut głowę umyj delikatnym szamponem, a potem zastosuj odżywkę.